מגזין GETMSDS

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נדל"ן בפורטוגל: למה זה כל כך משתלם?

בשנים האחרונות פורטוגל אטרקטיבית מאוד עבור משקיעים מכל המדינות, וגם מישראל. זה קורה בעיקר בזכות הריבית והמחירים הנמוכים בהשוואה למדינות אירופה האחרות, וזאת בעקבות יוקר מחיה נמוך יחסית ורמת חיים גבוהה באופן כללי.

לצד המחיר, יש עוד שלל יתרונות בקניית נדלן בפורטוגל שכדאי לכם להכיר.

מסלול נוח לוויזת זהב

השקעה בנדל"ן פורטוגלי היא דרך מצוינת לקבל גישה לתושבות באיחוד האירופי, ועוד באמצעות פעולה שאתם רוצים לעשות בכל מקרה. תוכנית ויזת הזהב לפורטוגל, היא תוכנית תושבות מהירה לאנשים שמשקיעים יותר מ-500,000 אירו בנכס או בחברות במדינה.

לאחר קבלת הוויזה, תוכלו לחיות בפורטוגל במשך חמש שנים, עם כל היתרונות של אזרחות למעט זכויות פוליטיות (כמו הצבעה). לאחר חמש שנים, תהיה לכם אפשרות להגיש בקשה לאזרחות פורטוגלית, שתעניק לכם גישה לכל ההטבות הניתנות לאזרחים פורטוגזיים אחרים ולאזרחי האיחוד האירופי.

שוק השכירות נוח ופשוט

לנכסים להשכרה יש ביקוש רב בפורטוגל, כך שתוכלו להחזיר את ההשקעה הראשונית שלכם בחזרה כבר בתוך זמן יחסית קצר. אתם יכולים להשכיר לפורטוגלים מקומיים, או לנצל את שוק התיירות הרווחי ולפרסם את הנכס ב-Airbnb ואתרים נוספים.

לא משנה מה תחליטו, השוק קיים וממתין לכם. כל עוד אתם לא דורשים שכירות גבוהה מדי, לא אמורה להיות לכם בעיה להקיף את עצמכם באנשים המחפשים ליהנות מהפירות שיש לפורטוגל להציע.

הטבות מס משמעותיות

ממשלת פורטוגל יצרה את מעמד ה-NHR, עבור תושבים שכתובתם אינה קבועה. אם הם עוברים לפורטוגל, הם יכולים לזכות בהפחתת מס של 20%, או לקבל פטור מלא ממס הכנסה לתקופה של 10 שנים. למעלה מ-20,000 אנשים נהנו מתוכנית זו, שנמצאת שלב לפני תכנית ויזת הזהב.

אפשרות למגורים בפורטוגל

פורטוגל היא בחירה פופולרית עבור אנשים רבים המחפשים לעבור לחו"ל. המדינה ידועה בקו החוף המרשים והיפה שלה, האקלים שטוף השמש שלה, המורשת התרבותית העשירה ואורח החיים במחיר נוח. בנוסף, לפורטוגל יש את אחת ממערכות הבריאות הטובות באירופה, מה שהופך אותה למקום מצוין לצאת לפנסיה.

פורטוגל ידועה גם בהיסטוריה ובתרבות הענפה שלה, עם אתרי מורשת עולמית המוגנים על ידי אונסק"ו שאפשר לחקור בכל רחבי המדינה. המדינה מציעה נופים מגוונים ושלל פעילויות לכל סוגי המקומיים והתיירים. בין אם אתם אוהבים לגלוש, לטייל או לנוח, לא תתקשו למצוא מה לעשות במדינה.

פורטוגל מדורגת גבוה על פי מספר מדדים: שלווה, דמוקרטיה, חופש עיתונות, יציבות, התקדמות חברתית, שגשוג ושליטה באנגלית. מלבד היותה חברה באיחוד האירופי, פורטוגל הייתה גם אחת החברות המייסדות של נאט"ו, גוש היורו וה-OECD.

לסיכום

כלומר, אתם בהחלט יכולים לבצע השקעה במסגרת נדל"ן בפורטוגל, לקטוף את הפירות שלה במשך כמה שנים ואז להעתיק את חייכם לשם, ולחיות בצורה רגועה ומהנה.

כתבות אחרונות באתר
פרסומות
דילוג לתוכן